Od zimy poctivě trénujeme operku O 12 měsíčkách pana Svěráka a Uhlíře a konečně přišlo zúčtování.
Vyrobili jsme si kostýmy, kulisy a šli s kůží na trh. Zahráli jsme celkem 10 představení. Hráli jsme u nás ve škole a vyjeli na Košíky a Jankovice do školek. Do školky do Sušic jsme si vyšlápli pěšky. Máme za sebou velkou a vydařenou zkušenost s velkými přínosy, moc jsme si to užili.