Jedno páteční dopoledne jsme celý první stupeň navštívili akci Sportu na Rybníčku ve St. Městě. Děti si mohly vyzkoušet velké množství sportů.

Ve výtvarné výchově jsme se s dětmi seznámili s novým výtvarným stylem/hnutím - mailart a zkusili si něco podobného ve třídě. 

Ve čtvrtek 28. 5. 2026 probíhal na naší škole Den bezpečí. Nejprve jsme ve skupinkách plnili úkoly a zkoušeli si nejrůznější činnosti týkající se našeho bezpečí ve škole. Potom jsme se přesunuli na hřiště, kde už na nás čekaly různé záchranné jednotky se svými stanovišti. Všichni jsme si den moc užili a spoustu se toho dozvěděli.